SEO teenus ehk kodulehe optimeerimine

SEO on investeering, mis aitab tagada jätkusuutlikuse ning perspektiivis vähendab reklaamkulusid. Hästi leitav koduleht annab tuntava konkurentsieelise ja toob lehele kvaliteetse liikluse!

Kodulehe terviklik optimeerimine hõlmab endas veebilehe optimeerimist otsingumootoritele (SEO) ning veebilehe optimeerimist konversioonidele (CRO).

SEO teenuse eesmärk on muuta veebileht otsingumootoris võimalikult nähtavaks ning juhtida veebilehele toodetest või teenustest huvitatud külastajaid. CRO teenuse eesmärgiks on need väärtuslikud külastajad suunata sujuvalt veebilehe lõpp-eesmärkideni.

Kodulehe optimeerimine ei ole ühekordne ja kiire tegevus. Keskmine SEO projekt kestab 6-8 kuud. Sealt edasi tuleb pidevalt panustada nii värske sisu loomisele kui ka igakülgse kasutajamugavuse täiustamisele. SEO projekt on hea investeering, mis tagab hea konkurentsieelise, hoiab pikas perspektiivis kokku turunduseelarvet ja on alus igale jätkusuutlikule turundusstrateegiale.

Millised kodulehed vajavad optimeerimist?

Kõik veebilehed, olgu nad alles loomisjärgus või juba aastastepikkuse taustaga, vajavad regulaarset optimeerimist. Kui Sinu eesmärk on pakkuda veebis oma toodete või teenuste kohta infot ning olla huviliste jaoks lihtsasti leitav, siis on SEO teenus Sinu jaoks õige!

Meiega koostööd alustades:

  • jõuavad Sinuni värskeimad kompetentsid ja praktikad;
  • töid teostavad sertifitseeritud ja kogenud spetsialistid;
  • hoolitseme ladusa projektijuhtimise eest;
  • projekti juures on ettevõtlus- ja ärijuhtimiskogemusega strateeg;
  • teete koostööd toredate ja professionaalsete spetsialistidega.

Meie SEO projektid on pälvinud auhindasid:

Küsi pakkumist