Kasvuettevõtete turundus & kommunikatsioon

Kasvufaasis ettevõtte turundus & kommunikatsioon on määrava tähtsusega. Convertali tiimis on strateegid, kes on ise varasemas karjääris startup’is töötanud ning nüüd aidanud kasvuettevõtteid areenile. Mõistame, et ressursse tuleb kasutada kõige optimaalsemal moel ning aeg on kriitilise tähtsusega. 

Oleme olemas, kui Su kasvuettevõte vajab tugevat partnerit, kes mõistab, kuidas kasutada turundust ja kommunikatsiooni äri laiendamiseks ja edu saavutamiseks. Meie teenused on välja töötatud just seda silmas pidades – oleme siin, et toetada Su ambitsioone ja aidata Su ettevõttel saavutada jätkusuutlikku kasvu.

Convertali meeskond on Sinu jaoks olemas ka siis, kui Sa ei määratle oma ettevõtet startup’ina, kuid oled aktiivses kasvufaasis.

Kasvuturunduse & kommunikatsioon kuulub Convertali tütarbrändi Convertal Accelerate portfelli. Lisainfo uue brändi kohta ilmub peagi!

Kasvuettevõtete turunduse & kommunikatsiooni teenused hõlmavad:

  • Kasvuturunduse (Growth Marketing) strateegia. Me usume andmete edasi viivasse jõusse, et koostada tõhusaid turundusstrateegiaid. Teostame põhjalikku andmeanalüüsi, kasutades arenenud analüüsitööriistu, et ükski võimalus ei jääks avastamata. Loome skaaleeritavaid turundusstrateegiaid ja -kampaaniaid, mis on kooskõlas teie kasvueesmärkidega. Olgu selleks uutele turgudele laienemine, uute toodete turule toomine või uute kliendisegmentide sihtimine – me aitame teil arendada ja teostada strateegilisi kampaaniaid, mis toetavad teie kasvutrajektoori.
  • Konversioonimäära optimeerimine ehk Conversion Optimization. Keskendume veebisaidi, maandumislehtede ja klienditeekonna optimeerimisele, et suurendada konversioonimäärasid. Teostame A/B testimist, analüüsime kasutajate käitumist ja rakendame tõhusaid CRO tehnikaid, et suurendada konversioonide arvu.
  • Kliendi hoidmise strateegiad (Client Retention Strategy). Uute klientide hankimine on oluline, kuid nende hoidmine on sama kriitiline pikaajalise kasvu jaoks. Me töötame välja isikupärastatud kliendihoidmise strateegiad, et suurendada kliendilojaalsust ja kliendi eluea väärtust.
  • Lansseerimisstrateegia, turundus & kommunikatsioon. Teostame põhjaliku turu-uuringu, selgitame välja võimalused ja väljakutsed ning loome strateegilise teekaardi, mis on lansseerimise teejuhiks. Alates eesmärkide määratlemisest kuni ajakava ja eelarvete seadmiseni – tagame, et iga aspekt on hoolikalt planeeritud eduka lansseerimskampaania jaoks.

    Aitame sõnastada brändi väärtuspakkumist, luua paeluvat sisu ja luua tugev positsioneering, mis resoneerub teie sihtrühmaga.

    Meie meeskond loob ja viib ellu integreeritud kommunikatsiooni- ja PR-kampaaniad, mis on mõeldud nähtavuse maksimeerimiseks ja elevuse tekitamiseks. Alates pressiteadetest kuni meediapöördumiste, sotsiaalmeedia kampaaniate ja inverstorsuheteni välja. Kasutame erinevaid kanaleid, et võimendada teie sõnumit ja luua meeldejääv lansseerimine.

    Lansseerimine on aga alles algus! Analüüsime lansseerimiskampaania tulemusi, mõõdame olulisi näitajaid ja pakume tulevikus optimeerimiseks ülevaateid.

Aitame kasvuettevõteid nii koduturul aga ka laienedes baltikumi, Soome, Saksamaale ja UKsse. Lisaks aitame mobiilirakenduste turundusega: 

Küsi pakkumist