'

Convertali lugu ja inimesed

Convertal on 2009. aastal asutatud digitaalse turunduse agentuur, mis aitab ettevõtetel läbi digikanalite jõuda efektiivselt oma potentsiaalsete klientideni nii Eestis kui ka välisturgudel. Oleme pikaajaline ja uuendusmeelne partner, kes lähtub oma töös klientide ärilistest eesmärkidest.

Olulisemad teetähised

  • Ettevõtte asutamine

    2009

  • Saavutasime Google Partner staatuse

    2010

  • Hakkasime aktiivselt pakkuma sotsiaalmeedia teenuseid

    2013

  • Saime Bing otsingureklaamide akrediteeringu

    2014

  • Fred valiti Convertal'i asutajana Eestis Forbes'i "30 alla 30" listi

    2015

  • Võitsime Google'i All-Stars võistluse

  • Meedium Marketing'ist sai Convertal

  • Alustasime ühisturunduse projekte Google'iga

    2016

  • Saime Hubspot Inbound Marketing sertifitseeringu

  • Võitsime Digitegu 2016 tiitli Google reklaami kategoorias

  • Võitsime Google Mobile Ads Certification Challenge'i

    2017

  • Võitsime Digitegu 2017 tiitli online reklaami kategoorias

MEESKOND

Meie inimesed

Taavi Raidma

Partner | Strateeg

taavi@convertal.ee
+372 5833 9164
  • Google Partners Certified Trainer
  • Certified Google AdWords Individual
  • Certified Google Analytics Individual
  • Bing Ads Accredited Professional
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
Fred Koppel

Partner | Strateeg

fred@convertal.ee
+372 5818 3965
  • Certified Google AdWords Individual
Airi Purge

Tegevjuht

airi@convertal.ee
+372 5858 7517
  • Certified Google AdWords Individual
  • Certified Google Analytics Individual
  • Certified Google Video Advertising Individual
  • Certified Google Mobile Advertising Individual
  • Bing Ads Accredited Professional
Anni Parksepp

Digiturunduse strateeg

anni@convertal.ee
+372 5395 6073
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
  • Certified Google Analytics Individual
  • Certified Google AdWords Individual
  • Certified Google Display Advertising Individual
Annika Oper

Digireklaami tiimijuht

annika@convertal.ee
+372 5817 2124
  • Certified Google AdWords Individual
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
  • Certified Google Mobile Advertising Individual
  • Digital Garage Online Marketing Basics
  • Certified Google Analytics Individual
Signe Zirk

Digianalüütika tiimijuht

signe@convertal.ee
+372 5803 0112
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
  • CXL Certified Optimizer
  • Hubspot Growth-Driven Design Certified
  • Certified Google Analytics Individual
Ethel Okas

Digireklaami spetsialist

ethel@convertal.ee
+372 5366 6419
  • Certified Google AdWords Individual
Kadri Kapsi

Digireklaami spetsialist

kadri@convertal.ee
+372 5199 9272
  • Certified Google AdWords Individual
  • Certified Google Analytics Individual
  • Certified Google Display Advertising Individual
  • Certified Google Mobile Advertising Individual
Epp Kaasik

SEO spetsialist

epp@convertal.ee
+372 5333 4686
  • Certified Google Analytics Individual
  • CXL Certified Optimizer
Teele Piispa

Digireklaami spetsialist

teele@convertal.ee
+372 5666 9712
  • Certified Google AdWords Individual
  • Certified Google Analytics Individual
Carmen Kirst

Kujundaja

carmen@convertal.ee
+372 5566 9346
Veronika Võimre

Digiturunduse spetsialist

veronika@convertal.ee
+372 5836 9036
  • Certified Google AdWords Individual
  • Hubspot Email Marketing Certified
Linda Tanissaar

SEO spetsialist

linda@convertal.ee
+372 5624 0390
  • Certified Google Analytics Individual
  • CXL Certified Optimizer
Kätlin Õun

Digireklaami spetsialist

katlin@convertal.ee
+372 5568 3044
  • Certified Google AdWords Individual
  • Certified Google Search Advertising Individual
  • Certified Google Display Advertising Individual
  • Certified Google Mobile Advertising Individual
  • Certified Google Shopping Advertising Individual
Maarit Saks

SEO spetsialist

maarit@convertal.ee
+372 5837 2271
  • Certified Google Analytics Individual
Inge Vent

Digireklaami planeerija

inge@convertal.ee
+372 5590 4263
OTSIME PIDEVALT MEESKONDA TÄIENDUST

Soovid tööalast väljakutset digiturunduses?

Saada meile oma tutvustus ja räägime lähemalt!