'

Convertali lugu ja inimesed

Convertal on 2009. aastal asutatud digitaalse turunduse agentuur, mis aitab ettevõtetel läbi digikanalite jõuda efektiivselt oma potentsiaalsete klientideni nii Eestis kui ka välisturgudel. Oleme pikaajaline ja uuendusmeelne partner, kes lähtub oma töös klientide ärilistest eesmärkidest.

Olulisemad teetähised

  • Ettevõte asutamine

    2009

  • Saavutasime Google Partner staatuse

    2010

  • Hakkasime aktiivselt pakkuma sotsiaalmeedia teenuseid

    2013

  • Saime Bing otsingureklaamide akrediteeringu

    2014

  • Fred valiti Convertal'i asutajana Eestis Forbes'i "30 alla 30" listi

    2015

  • Võitsime Google'i All-Stars võistluse

  • Meedium Marketing'ist sai Convertal

  • Alustasime ühisturunduse projekte Google'iga

    2016

  • Saime Hubspot Inbound Marketing sertifitseeringu

  • Võitsime Digitegu 2016 tiitli Google reklaami kategoorias

MEESKOND

Meie inimesed

Fred Koppel

Partner

fred@convertal.ee
+372 5818 3965
  • Certified Google AdWords Individual
Taavi Raidma

Partner

taavi@convertal.ee
+372 5833 9164
  • Google Partners Certified Trainer
  • Certified Google AdWords Individual
  • Certified Google Analytics Individual
  • Bing Ads Accredited Professional
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
Anni Parksepp

Sotsiaalmeedia strateeg

anni@convertal.ee
+372 5395 6073
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
  • Certified Google Analytics Individual
Airi Purge

Tegevjuht

airi@convertal.ee
+372 5858 7517
  • Certified Google AdWords Individual
  • Certified Google Analytics Individual
  • Certified Google Video Advertising Individual
  • Mobile Advertising Certification
  • Bing Ads Accredited Professional
Annika Oper

Reklaamispetsialist

annika@convertal.ee
+372 5817 2124
  • Certified Google AdWords Individual
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
Signe Zirk

SEO spetsialist

signe@convertal.ee
+372 5803 0112
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
Ethel Okas

Reklaamispetsialist

ethel@convertal.ee
+372 5366 6419
  • Certified Google AdWords Individual
Kadri Kapsi

Reklaamispetsialist

kadri@convertal.ee
+372 5199 9272
  • Certified Google AdWords Individual
  • Certified Google Analytics Individual
  • Certified Google Display Advertising Individual
Epp Kaasik

SEO spetsialist

epp@convertal.ee
+372 5333 4686
OTSIME PIDEVALT MEESKONDA TÄIENDUST

Soovid tööalast väljakutset digiturunduses?

Saada meile oma tutvustus ja räägime lähemalt!