'

Convertali lugu ja inimesed

Convertal on 2009. aastal asutatud digitaalse turunduse agentuur, mis aitab ettevõtetel läbi digikanalite jõuda efektiivselt oma potentsiaalsete klientideni nii Eestis kui ka välisturgudel. Oleme pikaajaline ja uuendusmeelne partner, kes lähtub oma töös klientide ärilistest eesmärkidest.

Olulisemad teetähised

  • Ettevõtte asutamine

    2009

  • Saavutasime Google Partner staatuse

    2010

  • Hakkasime aktiivselt pakkuma sotsiaalmeedia teenuseid

    2013

  • Saime Bing otsingureklaamide akrediteeringu

    2014

  • Fred valiti Convertal'i asutajana Eestis Forbes'i "30 alla 30" listi

    2015

  • Võitsime Google'i All-Stars võistluse

  • Meedium Marketing'ist sai Convertal

  • Alustasime ühisturunduse projekte Google'iga

    2016

  • Saime Hubspot Inbound Marketing sertifitseeringu

  • Võitsime Digitegu 2016 tiitli Google reklaami kategoorias

  • Võitsime Google Mobile Ads Certification Challenge'i

    2017

  • Võitsime Digitegu 2017 tiitli online reklaami kategoorias

MEESKOND

Meie inimesed

Taavi Raidma

Partner | Strateeg

taavi@convertal.ee
+372 5833 9164
  • Google Partners Certified Trainer
  • Google Ads Fundamentals Certification
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Bing Ads Accredited Professional
  • HubSpot Inbound Marketing Certification
Indrek Tori

Digiturunduse strateeg

indrek@convertal.ee
+372 520 7666
  • Google Digital Sales Certification
  • Google Ads Search Certification
  • Google Ads Display Certification
Marek Goldman

Müügispetsialist

marek@convertal.ee
+372 558 4515
Anni Parksepp

Kampaaniajuht

anni@convertal.ee
+372 5395 6073
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google Digital Sales Certification
  • Google Ads Fundamentals
  • Google Ads Search Certification
  • Google Ads Display Certification
  • Google My Business Basics
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
Kadri Jäger

Kampaaniajuht

kadri.jager@convertal.ee
+372 529 0630
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google Digital Sales Certification
  • Google Ads Fundamentals
  • Google Ads Search Certification
Olga Marfeldt

Kontorijuht

olga@convertal.ee
+372 5836 6353
Annika Oper

Digireklaami tiimijuht

annika@convertal.ee
+372 5817 2124
  • HubSpot Social Media Certification
  • Google Ads Fundamentals
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google Ads Search Certification
  • Google Ads Display Certification
  • Google Ads Mobile Certification
  • Waze Local Fundamentals & Advanced
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
  • Digital Garage Online Marketing Basics
Veronika Võimre

Digiturunduse spetsialist

veronika@convertal.ee
+372 5836 9036
  • Google Ads Fundamentals
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google Ads Search Certification
  • Google Ads Display Certification
  • Hubspot Email Marketing Certified
Kadri Kapsi

Digireklaami spetsialist

kadri@convertal.ee
+372 5199 9272
  • Google Ads Fundamentals
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google Ads Search Certification
  • Google Ads Display Certification
  • Google Ads Video Certification
  • Google Ads Mobile Certification
  • Waze Local Fundamentals & Advanced
Ethel Okas

Digireklaami spetsialist

ethel@convertal.ee
+372 5366 6419
  • Google Ads Fundamentals
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google Ads Search Certification
Kätlin Õun

Digireklaami spetsialist

katlin@convertal.ee
+372 5568 3044
  • Google Ads Fundamentals
  • Google Ads Search Certification
  • Google Ads Display Certification
  • Google Ads Mobile Certification
  • Google Ads Shopping Certification
Diana Vähi

Digireklaami spetsialist ja disainer

diana@convertal.ee
+372 5693 6655
  • Google Ads Fundamentals
  • Google Ads Search Certification
Maarit Paara (Saks)

Digianalüütika tiimijuht

maarit@convertal.ee
+372 5837 2271
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google Mobile Sites Certification
  • Google Tag Manager Fundamentals
  • ConversionXL Certified Optimizer
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
Linda Tanissaar

SEO ja CRO spetsialist

linda@convertal.ee
+372 5624 0390
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google Mobile Sites Certification
  • Google Tag Manager Fundamentals
  • ConversionXL Certified Optimizer
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
  • Hubspot Growth-Driven Design Certified
Elina Klesman

SEO spetsialist

elina@convertal.ee
+372 5648 3366
Inge Vent

Digireklaami planeerija

inge@convertal.ee
+372 5590 4263
  • Google Ads Fundamentals
  • Google Ads Search Certification
  • Google Ads Display Certification
  • Waze Local Fundamentals & Advanced
Carmen Kirst

Kujundaja

carmen@convertal.ee
+372 5566 9346
Airi Purge

(lapsehoolduspuhkusel)

airi@convertal.ee
+372 5858 7517
  • Google Ads Fundamentals
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google Ads Search Certification
  • Google Ads Video Certification
  • Google Ads Mobile Certification
  • Bing Ads Accredited Professional
Epp Kaasik

(lapsehoolduspuhkusel)

epp@convertal.ee
+372 5333 4686
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google Mobile Sites Certification
  • ConversionXL Certified Optimizer
  • ConversionXL Advanced Organic Aquisition
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
Teele Piispa

(lapsehoolduspuhkusel)

teele@convertal.ee
+372 5666 9712
  • Google Ads Fundamentals
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google Ads Search Certification
Signe Zirk

(lapsehoolduspuhkusel)

signe@convertal.ee
+372 5803 0112
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Google Mobile Sites Certification
  • ConversionXL Certified Optimizer
  • HubSpot Inbound Marketing Certified
  • Hubspot Growth-Driven Design Certified
OTSIME PIDEVALT MEESKONDA TÄIENDUST

Soovid tööalast väljakutset digiturunduses?

Saada meile oma tutvustus ja räägime lähemalt!