Kõik postitused

Aasta digitegu võitja SEO case study: lennutasime kidsmed.ee müügitulu raketikiirusel kõrgustesse

02.11.2022

Kidsmed.ee soovis kasvatada oma veebiliiklust ning seeläbi ka müügitulu. Appi tulime meie ning edukas tulemus tõi Aasta Digitegu 2022 konkursil võidu SEO kategoorias.

TULEMUSED

Tänu SEO projekti tulemustele kasvas kidsmed.ee 2021. a teise poolaasta orgaaniline müügitulu 1400% võrreldes esimese poolaastaga.

Lisaks kasvas:

– orgaaniline liiklus: 58%

– orgaanilise liikluse E-commerce Conversion Rate: 834%

SEO projekti tulemuslikkust ei saa alahinnata ka üldiste näitajate tõusus. Kogu veebipoe liiklus kasvas poole aastaga 162% ning kogu müügitulu 953%.

LAHENDUS

Laste- ning tervisetoodete müük tugineb tihti soovitustele ja informatiivsele sisuloomele. Selline suund võeti ka Kidsmedi projekti juures. Asjakohane sisu ja mõiste search intent on ühed viimase aja SEO trendid ning projekti strateegia rajaneski neile. Kasutati nii blogi, testimooniale kui ka üldist klientide tagasisidet ja kogemuslugusid. Seejuures hoiti kindlad fookust nii toodetega ärilises mõistes kui ka kodulehe sisutüüpidega. Eelistati luua pigem vähe, kuid äärmiselt huvipakkuvat ja asjakohast sisu.

Taolise strateegiaga rõhtuti asjaolule, et orgaaniline liiklus on üldjuhul äärmiselt kõrge kvaliteediga. Seega oli siht, et müügitulu peaks kasvama oluliselt jõudsamalt kui orgaaniline liiklus. Kvaliteetse liikluse püüdmiseks oligi fookus search intent’il.

Äärmiselt oluline on heade tulemuste juures agentuuri ja kliendi vaheline koostöö. Agentuur peab olema proaktiivne partner, nägema suurt pilti. Proaktiivsust tasub näidata ka kliendil endal, keda tuleks kaasata igas projekti etapis. Suurt kasvu ei saavuta kunagi ühe lõigu tegemisega, seega on oluline, et SEO projekt oleks agentuuri ja kliendi tegevusega toetatud ka mujal, näiteks sotsiaalmeedia või reklaamidega.

Loe pikemalt: https://www.bestmarketing.ee/uudised/2022/10/11/aasta-digitegu-voitja-case-study-convertal-lennutas-kidsmedee-muugitulu-raketikiirusel-korgustesse

Uuri lisa Convertali SEO teenuse ning lahenduste kohta siit: SEO & CRO teenus. Muudame ka Sinu kodulehe nähtavaks ning aitame parendada ärilisi tulemusi!