'

Videoturundus ja YouTube reklaam

Kui Sinu toote või teenuse turunduses on oluline atraktiivne visualiseerimine, siis tee end nähtavaks videoturunduse abil!

Videoturunduse kaudu saab Sinu toote või teenuse visuaalselt ja efektiivselt klientideni viia. Mõne toote puhul võib videoreklaami kasutamine saavutada rohkem kui teised reklaamivormid kokku. Videoreklaami soovitame kasutada, kui Sinu toote või teenuse turunduse juures on väga oluline atraktiivne visualiseerimine.

Videoreklaam on tulemuslik alternatiiv telereklaamile, olles kordades odavam ja otsene tulusus on statistikapõhiselt mõõdetav. Populaarsete YouTube ja Google Display kanalite kaudu jõuab Su videoreklaam väga suure vaatajaskonnani, kasvatades oluliselt potentsiaalset  kliendibaasi.

 

YouTube TrueView videoreklaam

Arvestades YouTube videokanali populaarsust, on hästikorraldatud YouTube reklaami kaudu suur tõenäosus kasvatada Sinu toote või teenuse vastu huvi tundvate inimeste hulka.
YouTube TrueView videoreklaamide eest tasumine toimub vaatamiskorra (cost-per-view) alusel - vaatamata jäetud reklaamide eest seega tasuma ei pea. Lisaks on see kasutajasõbalik lahendus, kuna annab vabaduse valida, millist reklaamvideot näha soovitakse. TrueView videotel on 4 reklaamiformaati: In-stream, In-slate, In-display, In-search. Videoreklaame saab sihtida huvigruppide, teemade ja demograafiliste näitajate järgi.

Videoreklaam Google Display võrgustikus

Google Display TrueView videoreklaame näidatakse Display võrgustiku erinevatel veebilehtedel, mängudes ja rakendustes. Seega on videoreklaamide levik väga lai ja ei piirdu vaid videokeskkondadega.
Sarnaselt YouTube reklaamidele pakume Google Display videokampaaniate korraldust ning haldust, keskendudes täpselt määratletud eesmärkidele - bränditeadlikkuse kasvatamine, lehe kasutajaaktiivsus ning müügiedukus.