'

Turunduskoolitus ja -konsultatsioon

Arenda oma ettevõttesisest digiturunduse kompetentsi ning saa süsteemne ülevaade laiaulatuslikest võimalustest digiturul!

Google-Partners-Certified-Trainers-BadgePakume laia valikut turunduskoolitusi nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele ja gruppidele. Oleme sertifitseeritud Google koolitaja ning meie teenustevalikus on veebiturunduse baaskoolitused, Google AdWords koolitused, sotsiaalmeedia (nt. Facebook ja Instagram) koolitused, e-posti turunduse koolitused ja palju muud.

Ettevõtete reklaamiefektiivsuse suurendamiseks pakume konsultatsioone ja reklaamikampaaniate ning SEO auditeerimisteenust.

AdWords koolitus

Google AdWords turundusplatvorm pakub väga laiaulatuslikku reklaamimisvõimalust ning täpset sihtimist, olles statistikapõhine ja kuluefektiivne kanal. Kampaania efektiivseks halduseks on oluline regulaarne optimeerimine.

Koolitus annab ülevaate efektiivse kampaania loomisest, haldamisest ja optimeerimisest AdWords Search Network ja AdWords Display Network kampaaniates.

Sotsiaalmeedia koolitus

Sotsiaalmeedia koolituse raames anname ülevaate sotsiaalmeedia võimalustest ja erinevate kanalite eripäradest, levinumatest kampaaniatüüpidest ning tulemusmeetrikutest. Vastavalt soovidele on võimalik koolituse raames katta järgmisi kanaleid: Facebook, Instagram, Twitter, Waze, Pinterest, LinkedIn ja Snapchat.

Veebiturunduse baaskoolitus

Veebiturunduse baaskoolitus annab veebiturunduse alusteadmised alates näidiskasutajate ehk persoonade loomisest kuni veebianalüütikani.

Meediaplaani loomine

Efektiivse digiturunduse aluseks on eelnev plaani koostamine, analüüsides senist reklaamitegevust ja erinevate meedikanalite sobivust tootele või teenusele. Aitame luua meediaplaani, mis vastab sihtgrupile ja pakutavale tootele või teenusele.

Kampaaniate, strateegiate ja SEO auditid

Jooksev turundustegevuse analüüs ja hindamine ning täiendavate soovituste koostamine.