SEO & CRO teenus

Juhi veebilehele õiged inimesed ning suuna nad konversioonini!

Kodulehe terviklik optimeerimine hõlmab endas veebilehe optimeerimist otsingumootoritele (SEO) ning veebilehe optimeerimist konversioonidele (CRO).

SEO teenuse eesmärk muuta veebileht otsingumootoris võimalikult nähtavaks ning juhtida veebilehele toodetest või teenustest huvitatud külastajaid. CRO teenuse eesmärgiks on need väärtuslikud külastajad suunata sujuvalt veebilehe lõpp-eesmärkideni.

Kodulehe optimeerimine ei ole ühekordne ja kiire tegevus. Keskmine SEO projekt kestab 6-8 kuud. Sealt edasi tuleb pidevalt panustada nii värske sisu loomise kui ka igakülgse kasutajamugavuse täiustamisega. SEO projekt on hea investeering, mis tagab hea konkurentsieelise, hoiab perspektiivis kokku turunduseelarvet ja on alus igale jätkusuutlikule turundusstrateegiale.

Millised kodulehed vajavad optimeerimist?

Kõik veebilehed, olgu nad alles loomisjärgus või juba aastaste pikkuse taustaga, vajavad regulaarselt optimeerimist. Kui Sinu eesmärk on pakkuda veebis oma toodete või teenuste kohta infot ning olla huviliste jaoks lihtsasti leitav, siis on SEO teenus Sinu jaoks õige!

Meiega koostööd alustades:

  • jõuavad teieni värskeimad kompetentsid ja praktikad;
  • töid teostavad sertifitseeritud ja kogenud spetsialistid;
  • hoolitseme ladusa projektijuhtimise eest;
  • teete koostööd toredate ja professionaalsete spetsialistidega.

Küsi pakkumist