'

Remarketing reklaam

Motiveeri potentsiaalseid kliente oma veebilehte uuesti külastama ja tõsta oma digiturunduse tulusust. Loo oma tootele või teenusele lojaane püsikliendibaas!

Remarketing ja retargeting ehk taasturunduskampaania näitab reklaame inimestele, kes on Sinu veebilehel juba varem käinud. Remarketing reklaame võib näidata nii kõikidele eelnevalt lehte külastanutele kui ka täpsemale sihtgrupile – näiteks neile, kes on veebipoes toote ostukorvi lisanud, aga ei ole ostu sooritanud. Remarketing reklaamid jõuavad klientideni nende veebikäitumise põhiselt, tõstes nende aktiivse kaasamise tõenäosust.

Remarketing kampaaniaid viime läbi Google veebilehtede võrgustikus ja Facebookis nii tekst- kui ka bännerreklaamidena.

Google remarketing

Google võrgustikus on võimalik remarketing reklaame teha nii Google enda lehtedel (Google otsingumootor, YouTube) kui ka Google võrgustikus olevatel lehtedel. Kasutame sisult sobivaid ja kontekstipõhiseid teksti-, pildi- ning videoreklaame. Sinu bränd tuletab ennast pidevalt meelde ning toob kasutaja tagasi veebilehele või e-poodi.

Facebook remarketing

Facebook remarketing toimub reklaamidena nii kasutajate uudisvoos kui ka Facebook lehe ääreribal. Kuvada saab teksti-, pildi- ja videoreklaame, mis sobituvad kasutaja varasemalt väljendatud huvidega. See teeb reklaamid kiiremini märgatavaks ja huvipakkuvamaks ning suurendab kliendi aktiivse kaasamise tõenäosust.