'

Otsingureklaam

Ole otsingumootori tulemustes nähtav õigel ajal, õiges kohas, õigetele inimestele ning too oma veebilehele kvaliteetseid ostuhuviga külastajaid!

Otsingureklaamid aitavad jõuda koheselt teenuse või toote vastu huvi tundvate inimesteni. Reklaamidel klikkides jõuab potentsiaalne klient otse Sinu veebilehele ja tulemuste saavutamine on enamasti võrreldes teiste kanalitega oluliselt kiirem.

Convertal pakub otsingureklaamide teenust Google, Bing, Yahoo, Yandex ja Neti otsingumootorites. Oleme Google Premier Partner ja akrediteeritud Bing kampaaniate korraldaja. Meie otsingumootorite kampaaniaid korraldavasse meeskonda kuulub 2 strateegi ja 4 sertifitseeritud reklaamispetsialisti.

Google AdWords

Reklaamiplatvorm AdWords Search Network näitab tekstreklaame Google otsingutulemuste kohal ja all ning võimaldab reklaame otsingumootorites väga täpselt sihtida, jõudes otse potentsiaalsete klientideni. Tulemused on täpselt mõõdetavad ning tulupõhine optimeerimine toimub statistika baasil. Sul on meie koostatud statistikapõhiste raportite baasil lihtne jälgida reklaamide efektiivsust ning tulusust täpse eelarve piires.

Yandex Direct

Yandex on Venemaa üks suurimaid otsingumootoreid. Kui Su ettevõttel on ka venekeelne sihtgrupp, tasub Yandexit klientideni jõudmiseks kindlasti kasutada. Convertalil on olemas pikaajaline kogemus Yandex kampaaniate korraldamisel sihime reklaamikampaaniaid täpselt ja kuluefektiivselt sobiva sihtgrupini nii Eestis kui ka Venemaal.

Bing ja Yahoo

Bing ja Yahoo otsingumootorite reklaamid toimetavad ühises reklaamivõrgustikus nimega Bing Ads. Kuigi üldiselt on antud otsingumootorid väikesema kasutatavusega (turuosa globaalselt ca 5%), on tulemuslikkus valitud turgudel väga hea ja reklaami hinnad suhteliselt madalad. Välisturgudele laienedes on Bing ja Yahoo efektiivsed ning soodsad täiendused Google AdWordsile.

Neti

Neti otsingumootoril ja veebikataloogil leidub jätkuvalt arvestatava suurusega kasutajaskond, kellele tasub suunata reklaame. Meie loome ja haldame kampaaniad, mida sihime nii märksõnade kui klientide kataloogivalikute alusel.