'

Mobiilirakenduste turundus ja reklaam

Muudame Sinu mobiilirakenduse veebis nähtavaks ja juhatame kõige potentsiaalsemad kliendid otse äppi installima!

Kui vajad abi, et oma mobiilirakendus (ehk äpp) tuhandete teiste seas lihtsasti leitavaks teha, pöördu meie poole! Pakume äppide reklaamikampaaniad Google keskkonnas ja ASO (App Store Optimization) teenust. Anname kasutajatele võimaluse veebireklaami kaudu otse Sinu mobiilirakendus alla laadida. Pakume statistika ja müügitulemuste põhist kampaaniate korraldust ning haldust.

Mobiilirakenduste reklaam Google võrgustikus

Pakume mobiilirakenduste installireklaamide kampaaniaid Google keskkonnas. Reklaamid ilmuvad Google Search ja Display võrgustikes (k.a. Google Play otsinguvõrgustikus) ja YouTube’is.
Google AdWords kaudu saab reklaamid täpselt klientideni sihtida ja märksõnu ning reklaame kohandada just Sinu äpile vastavaks.

App Store Optimization (ASO)

Olemuselt on ASO (App Store Optimization) ehk mobiilirakenduste poe optimeerimise teenus sarnane veebilehe otsingumootorile optimeerimise ehk SEO teenusega. Kui SEO puhul tegeletakse veebilehtede optimeerimisega, siis ASO puhul mobiilirakenduste optimeerimisega.
Mobiilirakenduste optimeerimise eesmärgiks on asjakohaste märksõnadega võimalikult kõrgete positsioonide saavutamine Google Play või iTunes äpipoe otsingutulemustes. Valdavalt jõutakse mobiilirakendusteni kasutades äpipoe keskkonnas just otsingut. Seega, mida kõrgemal positsioonil on äpp otsingutulemustes, seda suurem on tõenäosus, et külastaja selle endale mobiili alla laeb. ASO kujutab seega protsessi, mille käigus identifitseeritakse kõige asjakohasemad märksõnad ning nende oskusliku kasutamise abil tõstetakse erinevate rakenduste või mängude nähtavust Google Play või iTunes äpipoes.