'

Kodulehe optimeerimine

Juhi veebilehele õiged inimesed ning suuna nad veebilehe lõpp-eesmärkideni!

Kodulehe terviklik optimeerimine hõlmab endas veebilehe optimeerimist otsingumootoritele (SEO) ning veebilehe optimeerimist konversioonidele (CRO). SEO eesmärk muuta veebileht otsingumootoris võimalikult nähtavaks ning juhtida veebilehele toodetest või teenustest huvitatud külastajaid. CRO eesmärgiks on need väärtuslikud külastajad suunata sujuvalt veebilehe lõpp-eesmärkideni.

 

Millised kodulehed vajavad optimeerimist?

Kõik veebilehed, mille eesmärk on pakkuda veebis oma toodete või teenuste kohta infot ja olla sealjuures huviliste jaoks lihtsasti leitav, peaksid ettevõtte kodulehe õigetele märksõnadele optimeerima ning tagama veebilehe külastajatele kasutajasõbraliku keskkonna.Tark on alustada kodulehe optimeerimisega juba selle planeerimise ja arendamise käigus, et uus veebileht saaks võimalikult kiiresti otsingumootoris kõrgetel positsioonidel välja tulla. Siiski ei ole kodulehe optimeerimine ühekordne tegevus, vaid sellesse tuleb pidevalt panustada nii värske sisu loomise kui ka igakülgse kasutajamugavuse täiustamisega.

 

Milliseid tegevusi hõlmab kodulehe optimeerimine otsingumootoritele (SEO)?

Veebilehe optimeerimine otsingumootoritele sisaldab veebilehe siseste SEO elementide optimeerimist ning veebilehe välist optimeerimist.
Tutvu teenusega täpsemalt alamlehel SEO teenus.

 

Milliseid tegevusi hõlmab kodulehe optimeerimine konversioonidele (CRO)?

Veebilehe lõpp-eesmärkide – nagu ost, teenuse broneerimine, hinnapäringu edasamine – saavutamiseks rakendatakse CRO protsessi käigus erinevaid teaduslikke meetodeid. Sealhulgas vaadeldakse ning analüüsitakse põhjalikult veebistatistikat, viiakse läbi kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid uuringuid ning testitakse pidevalt erinevate lahenduste toimivust.
Tutvu teenusega täpsemalt alamlehel CRO teenus.

 

Meiega koostööd alustades:

  • jõuavad teieni värskeimad kompetentsid ja praktikad;
  • teostavad tööd sertifitseeritud ja kogenud spetsialistid;
  • hoolitseme ladusa projektijuhtimise eest;
  • teete koostööd toredate ja edumeelsete inimestega.