'

Kodulehe optimeerimine

Tõsta oma leht Sinule oluliste märksõnadega otsingutulemustes kõrgele kohale ja ole otsingumootorites kiiresti leitav!

Enamus inimestest kasutab otsingumootoreid eesmärgiga leida vajalikku infot soovitud toodete ja teenuste kohta. Need on peamised veebiliikluse allikad digitaalsetele müügikanalitele. SEO (Search Engine Optimization) aitab Sinu veebilehe otsingutulemustes kõrgetele kohtadele tõsta, et oleksid potentsiaalsetele klientidele kergesti leitav.

Lisaks pakume konversioonidele optimeerimist ehk CRO teenust (Conversion Rate Optimization). Kui SEO eesmärk on saavutada võimalikult kõrge positsioon otsingumootorites, siis CRO eesmärgiks on suurendada nende külastajate hulka, kes veebilehel soovitud lõpptegevuseni jõuavad (näiteks hinnapäringu esitamine).

Koondteenust pakume nimetuse SECO (Search Engine Conversion Optimization) all – konversioonidele optimeerimine orgaanilistes otsingumootorites.

SEO ja SECO kampaaniaid viime läbi Google, Bing ja Yahoo ning Yandex otsingumootoritele.

SEO

SEO ehk Search Engine Optimization on süsteemne veebilehe otsingumootoritele optimeerimine uute klientide kaasamiseks. Olles otsingutulemustes märgataval kohal suurendad oluliselt tõenäosust, et kasutaja just Sinu veebilehe lingile klikib. Professionaalne optimeerimine aitab korrastada veebilehe sisu ja struktuuri otsingumootoritele arusaadavaks ning läbi linkbuilding'u (linkide loomine) tõsta lehe üldist autoriteetsust.

CRO

CRO ehk Conversion Rate Optimization on konversioonidele optimeerimine, mis on veebilehe kasutajasõbralikkuse tõstmiseks ja seeläbi konversioonimäära suurendamiseks. Konversioonid on Sinu lehel jälgitav kasutajaaktiivsus (näiteks ostukorvi lehele minek, registreerimine, hinnapäringu saatmine, ostu sooritamine). Antud teenus aitab optimeerida veebilehe kasutajateekondi, et suurenev osa inimestest jõuaks ostutehingu või hinnapäringu esitamiseni.

SECO

SECO (Search Engine Conversion Optimization) kujutab endast SEO ja CRO spetsiaalset paketti. Koondteenusena on see konversioonidele optimeerimine orgaanilistes otsingumootorites, mis lähtub reaalsetest lõpptulemustest.