'

Bännerreklaam

Pilkupüüdvad bännerreklaamid tõstavad Sinu brändi tuntust erinevates veebikeskkondades ning juhatavad potentsiaalsed kliendid Sinu veebilehele!

Korraldame bännerreklaamide kampaaniaid laias valikus veebilehtedel ja sotsiaalvõrgustikes. Convertal pakub bännerreklaame Google AdWords, Facebook, Instagram, Twitter ja LinkedIn keskkondades. Oleme Google Premier Partner ning meie bännerkampaaniaid korraldavasse meeskonda kuulub 2 strateegi ja 4 sertifitseeritud reklaamispetsialisti.

Google AdWords

Google AdWords bännerikampaaniate reklaame näidatakse Google reklaamvõrgustiku veebilehtedel (Google Display Network ehk GDN), mille hulgas on nii Google enda veebilehed (nt YouTube ja Gmail) kui ka kaks miljonit reklaamvõrgustikuga liitunud veebilehte ning mobiilirakendust. Võrgustiku kaudu on võimalik jõuda 90% internetikasutajateni.

Facebook

Facebook on maailma populaarseim sotsiaalvõrgustik 1,6 miljardi aktiivse kasutajaga, mistõttu saab teda kasutada efektiivselt bränditeadlikkuse kasvatamisel ja reklaamimisel. Reklaame saab sihtida näiteks kasutajate huvide ja demograafiliste näitajate järgi.

Instagram

Instagrami kasutajaskond on hoogsalt kasvamas, tehes sellest ühe maailma suurima mobiilireklaamide platvormi. Instagrami reklaamid on kõrgkvaliteetsed ja pilkupüüdvad, mistõttu kaasavad need kasutajaid, tõstavad teadlikkust Sinu brändist ning suunavad kliendid soovitud järgmise sammuni. Reklaamimiseks saab kasutada nii fotosid, videosid kui ka n.ö. "karussell-reklaame".

Twitter

Twitteri reklaamide toel saad oluliselt oma jälgijate kogukonda kasvatada ning oma toodet või teenust soovitud sihtgrupile pakkuda. Sihtida saab inimeste huvide, soo, demograafiliste näitajate ning profiilide sarnasuse järgi.

LinkedIn

LinkedIn keskkonnas on võimalik kasutada tekstreklaame ning visuaalidega bännereid. Eriti kasulik on LinkedIn kanal B2B (business-to-business) turunduses - võimalik on reklaame näidata näiteks töökoha ja funktsiooni, tegevusala, ettevõtte suuruse ning staažikuse järgi.